Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pagitech/ftp/cyfrowakopalnia/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pagitech/ftp/cyfrowakopalnia/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pagitech/ftp/cyfrowakopalnia/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Zakup Koparki | Cyfrowa kopalnia

Zakup koparki

Górnictwo XXI wieku to nasza pasja, którą rozwijamy od przeszło pięciu lat. Od tego czasu zaufało nam już ponad 100 klientów i inwestorów, dla których zbudowaliśmy ponad 300 specjalistycznych serwerów obliczeniowych (koparek kryptowalut).

Dzięki stałej współpracy z producentami sprzętu jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej efektywne rozwiązania dotyczące doboru i zakupu odpowiedniego sprzętu służącego do wydobywania kryptowalut (tzw. mining).

Oferowane przez nas specjalistyczne serwery obliczeniowe (koparki kryptowalut) są złożone na stabilnych płytach głównych ze specjalnie zmodyfikowanym systemem BIOS dedykowanym do procesu miningu, są one zaprojektowane i zoptymalizowane do obsługi wielu procesorów graficznych (od 4 do 19 kart graficznych). W zależności od posiadanego kapitału jesteśmy w stanie zbudować dowolnie skonfigurowany serwer.

Bazujemy na kartach graficznych, opartych na chipsetach Nvidia GTX 1080TI, 1070TI, P104 oraz AMD Radeon RX580 VEGA. Wiodących producentów MSI, Gigabyte, Asus, które są idealnym kompromisem pomiędzy poborem mocy, a wydajnością.

Nasze koparki kryptowalut cechuje wysoka staranność wykonania i najlepiej dobrane podzespoły od uznanych producentów. Doświadczenie w budowie tego typu serwerów pozwala nam oddawać w ręce klientów maszyny mogące pracować pod stałym obciążeniem.

System w oferowanych przez nas rozwiązaniach jest zaktualizowany do najnowszej wersji, podobnie jak i wszystkie sterowniki urządzeń.

Dzięki własnemu autorskiemu oprogramowaniu do miningu kryptowalut, który aktualizuje się co 15 sekund, klient ma możliwość na swoim sprzęcie wydobywania najbardziej dochodowej waluty, a następnie automatycznego przewalutowania jej na wiodące twarde kryptowaluty takie jak BTC/ETH/LTC.

Sprzęt może pracować również w trybie dual mining, tzn. równocześnie wydobywa dwie waluty z maksymalnie 5% utratą mocy wydobywczej z porównaniem z pracą nad jedną kryptowalutą.

Koparki są obsługiwane zdalnie, przez co mogą znajdować się w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu (m.in. w jednej z naszych kopalni kryptowalut), a ich właściciele śledzić online swoje wydobycie.

Przeczytaj więcej o kolokacji

Kupując u nas specjalistyczny serwer obliczeniowy (koparkę do kopania kryptowalut) klient otrzymuje kompletny produkt PLUG and WORK, który jest bezobsługowy, wystarczy podłączenie do prądu i Internetu by zacząć obserwować przychody jakie generuje urządzenie.

* w zależności od posiadanego kapitału i konkretnych wymagań klienta jesteśmy w stanie zbudować dowolnie skonfigurowany serwer.
** w zależności od dostępności komponentów na rynku konkretna specyfikacja podzespołów może ulec zmianie
*** w zależności od optymalizacji i ustawienia systemu
**** jest to jedynie prognoza, której nie należy traktować jako rekomendacji inwestycyjnej
DSC_7976
DSC_7979
DSC_7981
DSC_7982
DSC_7987
DSC_7995