Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pagitech/ftp/cyfrowakopalnia/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pagitech/ftp/cyfrowakopalnia/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pagitech/ftp/cyfrowakopalnia/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Kolokacja kopalni kryptowalut Zcash, Ethereum, Bitcoin | Cyfrowa kopalnia

Kolokacja

Jesteśmy firmą świadczącą najlepsze rozwiązania kolokacji dla specjalistycznych serwerów obliczeniowych GPU i CPU.

To co nas wyróżnia spośród wielu firm świadczących usługi kolokacji to:

 • profesjonalizm
 • wieloletnie doświadczenie potwierdzone zadowoleniem naszych klientów i inwestorów
 • indywidualne podejście
 • bezpieczeństwo
 • stabilność
 • innowacyjność

Kluczem do osiągnięcia zwrotu z inwestycji w w specjalistyczne serwery obliczeniowe GPU i CPU (koparki kryptowalut)
jest zapewnienie odpowiedniego miejsca do pracy serwerów tak, aby móc osiągać możliwie najwyższe
korzyści finansowe z zainwestowanego kapitału.


Wybierając naszą ofertę mają Państwo pewność, że sprzęt jest kolokowany w najlepszych warunkach
zapewniających ich efektywną pracę.


Zaufało nam już ponad 100 klientów, a w naszych serwerowniach znajduje się ponad 300 maszyn GPU, które stale monitorujemy i dbamy by jak najlepiej wykonywały swoje zadania obliczeniowe. Dzięki autorskiemu, zaawansowanemu oprogramowaniu, który monitoruje wszystkie parametry maszyn, z jednej strony jesteśmy w stanie zapobiec awariom, z drugiej natomiast w taki sposób optymalizujemy maszyny klientów, aby były jak najbardziej wydajne.


W ramach usługi kolokacji zapewniamy:

1Dedykowane pomieszczenie dla koparki/koparek

Dedykowane pomieszczenie dla specjalistycznych serwerów obliczeniowych (maszyny CPU są bardzo głośne, nie da się przy nich pracować i stanowią duży dyskomfort jeśli trzymamy je w domu), z odpowiednim systemem wentylacji (serwery bardzo się nagrzewają, a ich wydajność wraz ze wzrostem temperatury spada; jako jedyni wykorzystujemy kogenerację ciepła przekładając ją na korzyści ekonomiczne klientów), ubezpieczeniem, monitoringiem i systemem przeciwpożarowym.

2Wysoką i stabilną moc elektryczną.

Wysoka i stabilna moc elektryczna w naszych kopalniach gwarantuje ciągłość i stabilność pracy koparek kryptowalut.

3Szybkie łącze do Internetu

Szybkie łącze do Internetu (w zależności od lokalizacji Internet w technologii światłowodowej, kablowej lub LTE), z wysokim uploadem skonfigurowane do przyjmowania dużego ruchu.

4Support techniczny

W naszych serwerowniach nad stabilna pracą maszyn naszych klientów cały czas czuwa Administrator. W razie awarii nasz zespół jest w stanie wymienić wadliwy element lub dokonać twardego resetu.

5Dbałość o sterylność i czystość serwerowni

Aby powierzony sprzęt miał zapewnione odpowiednie warunki pracy przygotowujemy pomieszczenia pod kopalnie w sposób minimalizujący powstawanie kurzu i pyłu.

6Audyt powierzanego sprzętu*

Koparki, które trafiają do jednej z naszych kopalni przechodzą szczegółowy audyt techniczny. Dzięki temu ich właściciele mają świadomość ewentualnych nakładów jakie należy ponieść w celu przywrócenia sprzętu do optymalnego stanu, aby ten mógł jak najlepiej dla nich pracować.

7Aplikację do monitorowania specjalistycznych serwerów

Aplikacja do monitorowania specjalistycznych serwerów obliczeniowych typu GPU i CPU (koparek kryptowalut), dzięki której jesteśmy w stanie zapobiec awariom oraz zoptymalizować serwery klientów w taki sposób, aby te jak najlepiej na siebie pracowały.

Cennik

Dodatkowo w naszych serwerowniach (kopalniach kryptowalut) oferujemy serwis techniczny obejmujący:**

 • Serwis koparek GPU
 • Serwis koparek CPU
 • Regenerację kart graficznych
 • Optymalizację wydajności serwerów (koparek kryptowalut)
 • Optymalizację BIOS płyt głównych oraz kart graficznych
 • Regenerację zasilaczy
* Audyt techniczny płatny 100 zł / szt.
** Usługa dodatkowo płatna